26 maja był dniem konkursowych podsumowań. Został rozstrzygnięty XVI Międzyszkolny Konkurs Filozoficzny. Nagrodzone uczennice to:
  • Kinga Sienkiewicz z kl. III EG - I miejsce
  • Magdalena Muszyńska z kl. I ER - III miejsce
  • Oliwia Pogruszewska z kl. I ER - wyróżnienie

Tego dnia odbył się też finał Szkolnego konkursu na najlepszą recytację utworu Marii Konopnickiej. Organizując to wydarzenie szkoła włączyła się w miejskie obchody roku naszej suwalskiej poetki. Konkursowe nagrody zdobyły:
  • Natalia Bonarska z kl. II CK - I miejsce
  • Julia Żywalewska z kl. II CK - II miejsce
  • Klaudia Sulima z kl. I CK - III miejsce
  • Kinga Sienkiewicz z kl. III EG otrzymała wyróżnienie

Sponsorom nagród, którymi byli: POGODNE SUWAŁKI i Cinema Lumiere, serdecznie dziękujemy za współpracę.
Podczas spotkania młodzież mogła wysłuchać dwóch wykładów: ks. Michała Słojewskiego, który nakreślił filozoficzne pojmowanie dobra oraz podkreślił aktualność hamletowskiego pytania "Być albo nie być? " oraz p. Grzegorza Serafina, który przybliżył zebranym osobę Marii Konopnickiej i zwrócił uwagę na jej wszechstronność i niezależność.

...

W sekretariacie szkolnym można odbierać decyzje na stypendium szkolne. Decyzje odbierają wnioskodawcy (rodzice niepełnoletnich uczniów lub pełnoletni uczniowie).

Radosnych świąt Wielkiejnocy,
wiosennego nastroju i serdecznych spotkań
w gronie rodzinnym i wśród przyjaciół.

Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom
oraz obecnym i emerytowanym Pracownikom
Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach

Beata Iwona Muszyńska

.

Zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Wielkiejnocy,
wiosennego optymizmu i radości oraz serdecznej atmosfery
w gronie rodzinnym i wśród przyjaciół.

Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom
oraz obecnym i emerytowanym Pracownikom
Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach

Beata Iwona Muszyńska

10 stycznia 2018 r. ogłoszono wyniki XX Rankingu najlepszych liceów i techników PERSPEKTYWY, w którym Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 4 otrzymało honorowy tytuł „Brązowej Szkoły 2018” zajmując 7 miejsce w województwie podlaskim i 237 w kraju spośród 1744 techników.