• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

W związku z Narodowym Dniem Niepodległości odbyła się w naszej szkole  kameralna impreza.  Młodzież z klasy IITTŻ i IE obejrzała monodram, który przygotowali  w ramach Konkursu Teatralnego Patriotyzm dawniej i patriotyzm dziś, uczniowie klasy IE – Magdalena Zygmunt i Marcin Danilczyk.  Tekst opowiada o jednym dniu młodej dziewczyny z czasów okupacji hitlerowskiej, która  dając świadectwo  miłości  do ojczyzny, płaci cenę najwyższą.

Warto zastanowić się,  po obejrzeniu spektaklu,  ile wymagało determinacji i  poświęcenia bycie Polakiem w czasach II wojny światowej!