• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

30.11.2017 r.  i 1.12.2017 r. uczniowie klasy 4E przystąpili do Ogólnopolskiego Egzaminu Próbnego z kwalifikacji A.36 Prowadzenie rachunkowości zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 2 im. T. Rejtana w Rzeszowie, którego koordynatorem i autorem zadań jest p. Barbara Mikutra-Turek. Odbyła się część praktyczna i teoretyczna egzaminu, czyli m.in. należało sporządzić dowody księgowe, zaksięgować operacje gospodarcze w programie FK, przeprowadzić analizę finansową firmy.

Udział w Ogólnopolskim Egzaminie Próbnym jest dla naszych uczniów jedną z ostatnich prób sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności przed egzaminem zawodowym.