• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

MidiCentrum zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w szczególnym wolontariacie. 

W piątki wieczorem przed świętami i po świętach organizowane są spotkania przy komputerach w MidiCentrum, żeby razem tworzyć mapy cyfrowe pomagające ratować życie ludzkie. Organizacje humanitarne na całym świecie potrzebują naszej zdalnej pomocy, a instruktor MidiCentrum nauczy każdego, jak wyrysować drogę czy budynek z satelitarnego zdjęcia.

Jak to działa?

https://www.youtube.com/watch?v=wEdpGqWdlVc