• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

Prezes Polskiego Czerwonego Krzyża Stanisław Krecik złożył serdeczne podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy w XIV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie”  oddali honorowo krew dla ratowania zdrowia i życia pacjentów.

Jednocześnie Prezes PCK ogłosił XV Edycję Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie” 2017/2018. Turniej trwa od 01.09.2017 r. do 22.06.2018 r.