W piątek 7 czerwca 2024 r. obchodziliśmy Dzień Księgowego i Ekonomisty, w którym udział wzięli uczniowie klas: 1 ER, 3ER i 4E. Obecni byli zaproszeni Goście ze Stowarzyszenia Księgowych w Polsce: Pani Ewa Żegaczewska, Prezes Zarządu Oddziału Okręgowego w Suwałkach, Pani Emilia Podolecka, Dyrektor Biura Oddziału Okręgowego w Suwałkach oraz Pani Danuta Mikucka, Dyrektor Ośrodka Szkoleniowego w Suwałkach.

Pani Mikucka przybliżyła na wstępie pracę księgowego oraz jego rangę na obecnym rynku pracy. Następnie przeszliśmy do gier i zabaw. Był quiz wiedzy o ekonomii, gra w ciemno, znana osoba. 3. miejsce zajął zespół z klasy 4 e reprezentowany przez: Weronikę Masłowską, Weronikę Haraburdę, Weronikę Tylendę, Aleksandrę Cipielewską i Magdalenę Topolską. 2. lokata przypadła zespołowi klasy 1 ER, w którego składzie były: Agata Olkowska, Zuzanna Paciorko, Anna Opolska, Zuzanna Gościńska i Kornelia Baranowska. 1. miejsce na podium zajęła drużyna 3 ER w składzie: Aleksandra Jankowska, Dominika Naumowicz, Julia Jaroszewska, Emilia Brzozowska i Amelia Sawicka. Nagrodę indywidualną za najlepsze wykazanie się wiedzą ekonomiczną zdobyła uczennica klasy 1 ER Nicola Kupich.

Gratulujemy!