• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

22 grudnia w naszej szkole zapanowała magiczna, świąteczna atmosfera - tego dnia odbył się Świąteczny Koncert. Każda z klas przygotowała kartkę świąteczną, choinkę oraz zaprezentowała wybraną piosenkę świąteczną lub kolędę. Koncert rozpoczął występ dyrekcji, grona pedagogicznego i pracowników szkoły, następnie rozpoczęły się prezentacje poszczególnych klas. Uczniowie wykazali się olbrzymią kreatywnością i zaangażowaniem, co niewątpliwie doceniło Jury konkursu. Wyróżniono aż osiem klas, które wybiorą się z wychowawcami do kina lub na kręgle. Niektórzy wykonawcy otrzymali też nagrody specjalne. Atmosfera koncertu była wyjątkowa.

Dziękujemy wszystkim wykonawcom!!!