• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

 

W piątek – 27 kwietnia – w Zespole Szkół nr 4 żegnaliśmy tegorocznych absolwentów, przed którymi, już niebawem, egzaminy maturalne. Najlepszym uczniom wręczono nagrody i podziękowania za trud włożony w naukę, za pracę na rzecz szkoły oraz za godne jej reprezentowanie. Tradycyjnie już wręczono również Statuetki Hermesów, które otrzymali:

 • Kucharz Roku - Angelika Jackiewicz
 • Księgowy Roku - Ewelina Skibicka
 • Konsjerż Roku  - Żaneta Heksel
 • Handlowiec Roku  - Dorota Różyńska

Na koniec przyszedł czas na życzenia dla absolwentów: pomyślności podczas egzaminów maturalnych i zawodowych, powodzenia i wytrwałości w życiu prywatnym, pogody ducha nawet w najtrudniejszych sytuacjach, trafnych decyzji i odpowiedzialnych wyborów.