W dniu 15.05.2018 r. odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Wielojęzyczny Konkurs ,, Świat bez Granic”. Uczestnicy prezentowali wiersze, piosenki i scenki w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz włoskim.

Udział w konkursie umożliwił uczniom zaprezentowanie swoich zdolności językowych. Poprzez organizację konkursu chcieliśmy zachęcić uczniów do uczenia się języków obcych.

W konkursie wzięło udział 14 uczniów z ZS 4, ZS nr 7, VII LO, Gimnazjum nr 1, I LO oraz ZST. Po naradach jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce:        Karolina Karolak ZS 4
II miejsce:       Magdalena Zygmunt ZS 4
III miejsce:     Aleksandra Openchowska I LO

Wyróżnienia: Angelika Skindzielewska ZS nr 7, Paulina Iwaszko Gimnazjum nr 1, Patrycja Żukowska Gimnazjum nr 1, Witold Borejsza Gimnazjum nr 1, Grzegorz Tylman ZST, Julia Giczewska ZS 4.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu oraz poświęcony czas. Dziękujemy również klasie I E, I TO oraz III E za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie konkursu.

Organizatorzy: Danuta Pomian,  Anna Wojtukiewicz,  Barbara Wróblewska