• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

5 czerwca 2018 r. obchodziliśmy Dzień Bezpiecznej Szkoły. Ważnym elementem tego przedsięwzięcia była realizacja projektu „Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”. Jego założenia nauczycielom i uczniom technikum przedstawiła podczas apelu pani edukator Bożena Makarewicz-Jafiszow, która wspiera szkołę w działaniach dotyczących bezpieczeństwa cyfrowego. Dzięki projektowi pogłębiliśmy wiedzę na temat problemów, a także wyzwań związanych z bezpiecznym korzystaniem z internetu i nowoczesnych narzędzi cyfrowych. Zagrożenia czyhające w internecie ukazało w humorystyczny sposób przedstawienie w wykonaniu uczniów naszej szkoły – „Sąd nad internetem”. Pani edukator przeprowadziła też warsztaty dla uczniów klas: ITTO, IIIE i IE, a dla nauczycieli – szkolenie.

W tym dniu miały miejsce również inne działania uczniów i nauczycieli:

 • zajęcia z wychowawcami dla uczniów gimnazjum w ramach programu „Bezpieczne wakacje 2018”,
 • pokaz prezentacji: „Razem dbamy o nasze bezpieczeństwo w szkole”,
 • przedstawienie akcji „Jak nie czytam, jak czytam” i pokaz prezentacji: „Nowoczesna książka”,
 • prezentacja projektów edukacyjnych klas IIa i IIb gimnazjum.