• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

W piątek młodzież technikum wybrała się w podróż do stolicy. 

Pierwszym etapem było zwiedzanie gmachu Sądu Okręgowego i praktyczny udział w symulowanej rozprawie. Uczniowie otrzymali role sędziów, prokuratora, świadków i obrońców, które odegrali w inscenizacji specjalnie przygotowanego procesu. Była to dobra okazja do przeżycia tego, co na co dzień dzieje się na sali sądowej. 

Następnie wszyscy mieli okazję na zabawę i rozładownie emocji na trampolinach. Ostatnim etapem był spacer po pięknej i malowniczej warszawskiej Starówce. Oczywiście znaleźliśmy również czas na książki i udział w szkolnej akcji "Jak nie czytam, jak czytam".