8 czerwca 2018 odbył się Finał konkursu BizneSÓWKI organizowanego przez Park Naukowo-Technologiczny. W ramach indywidualnych pomysłów biznesowych uczniowie klasy 1e przygotowali 4 biznesplany. Wyróżnione zostały dwa z nich: Healthy food  autorstwa Dominiki Jurewicz i Karoliny Czokajło oraz Salon urody Magnolia autorstwa Julii Stankiewicz i Martyny Macianis.

Do konkursu drużynowego zgłosiło się 9 zespołów z klas: 3e i 2e. W pierwszym etapie uczestnicy odpowiadali na 21 pytań testowych. Do kolejnego etapu przeszło 7 zespołów, w tym 4 z naszej szkoły. Uczennice odpowiadały na pytania z zakresu przedsiębiorczości. W ostatniej turze zostały uczennice klasy 2E oraz zespół z I LO. Tura kończyła się wraz z jedną błędną odpowiedzią. Niestety, tym razem nie udało się wygrać, mimo walki do końca. Liczymy na kolejną edycję z sukcesem.

Gratulujemy uczestnikom konkursu szerokiej wiedzy zawodowej.