• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

W ramach suwalskich obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości odbyła się 12 czerwca 2018 r. w ZS nr 4 w Suwałkach Niepodległościowa Kawiarenka Literacka pt. Idea wolności w twórczości suwalskich poetów. Uczniowie ZS nr 4 i zaproszeni goście z SP nr 6 w Suwałkach obejrzeli przedstawienie ukazujące piękno Suwalszczyzny, twórczość poetów związanych z naszym regionem, a także filmy prezentujące sylwetki lokalnych bohaterów walczących o niepodległość Ojczyzny.