• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

We wtorek, 11 września 2018r., uczniowie klasy II HŻ wyjechali do parku linowego w WOSiR Szelment. Celem wycieczki była integracja młodzieży, nauka współdziałania w grupie jak również kształtowanie wytrwałości w dążeniu do celu, odwagi, oraz pokonywanie własnym słabości.

Na uczniów czekały dwie trasy o różnym stopniu trudności: niebieska (złożona z 17 atrakcji) i czerwona (złożona z 20 atrakcji). Każdy z uczestników mógł samodzielnie wybrać przeszkody, które pokonywał pod czujnym okiem instruktora.

Wspinaczka linowa na świeżym powietrzu dostarczyła uczniom nietuzinkowych wrażeń oraz przyczyniła się do integracji zespołu klasowego.