• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

18 września 2018 r. w Technikum nr 4 w ZS nr 4 w Suwałkach realizowany był kolejny etap projektu „Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”. Wychowawcy klas przeprowadzili szkolenia dla rodziców, wykorzystując wiedzę i materiały przekazane przez edukatora wspierającego naszą szkołę – panią Bożenę Makarewicz-Jafiszow. Podczas zebrań nauczyciele m. in. wyświetlili „Film dla rodziców”, przekazali uczestnikom szkoleń „Poradniki dla rodziców” i zachęcali do korzystania z materiałów edukacyjnych dostępnych na stronie www.cyfrowobezpieczni.pl. Istotnym elementem szkoleń były dyskusje na temat bezpieczeństwa w sieci.