• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

Ośmioro uczniów naszej szkoły od 17 do 22 września uczestniczyło w wyjeździe na Litwę, Łotwę i Białoruś szlakiem miejsc związanych z walką o polską niepodległość. Wyjazd odbywał się w ramach projektu Instytutu Pamięci Narodowej pod hasłem "Śladami bohaterów w walce o Niepodległość”.

Młodzież poznawała historię miejsc związanych z walką o niepodległość Polski położonych na terenach obecnej Litwy, Łotwy i Białorusi. Uczniowie odwiedzili między innymi Wilno, Zułów, Dyneburg, Kuropaty pod Mińskiem, Nowogródek, Grodno, Baranowicze czy Brześć.

W ekspedycji wzięli również udział uczniowie ze szkół ponadpodstawowych  Siemiatyczach, Ostrożanach, Czartajewie, Grajewie, Szczuczynie, Niećkowie, Wojewodzinie, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Suchowoli, Augustowie i w Wysokiem Mazowieckiem.

Wsparcie finansowe wyjazdu naszych uczniów zapewnił Urząd Miejski w Suwałkach.