Dzisiaj odbyła się Konferencja podsumowująca udział naszych uczniów w stażu zagranicznym Maladze. Uczestnicy projektu ”Staż zagraniczny – przygotowanie nie tylko do pracy. Kontynuacja” podzielili się swoimi wrażeniami z pobytu w Hiszpanii ze społecznością szkoły. Przedstawili prezentacje, które przygotowali w ramach upowszechniania działań w projekcie. Opowiadali nie tylko o pracy ale również o programie kulturowym, dzięki któremu zwiedzili nie tylko Malagę ale i Gibraltar (na półwysep iberyjskim). Wspominali rodziny z którymi mieszkali, kuchnię hiszpańską, której mogli posmakować oraz nowych znajomych z którymi kontakty utrzymują do dziś. Niektórzy uczniowie przyznali, że nawiązane kontakty pozwolą im wrócić do Malagi, a certyfikaty od pracodawców wzbogacą ich CV.

Uczestnicy projektu zaprosili koleżanki i kolegów do wzięcia udziału w projekcie ponieważ planowany jest kolejny wyjazd, tym razem do Bristolu w Wielkiej Brytanii. Rekrutacja już się rozpoczęła i będzie trwała do 17.10.2018. Jeżeli jesteś zainteresowany i chętny do zdobywania nowych doświadczeń, nie tylko zawodowych, koniecznie ZGŁOŚ SIĘ.