• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

W środę 24 października 2018r. uczniowie klasy II HTŻ z wychowawczynią udali się na kręgle do Centrum Rozrywki MK Bowling. Celem wyjścia była integracja zespołu klasowego, aktywny wypoczynek oraz rywalizacja sportowa. Dla niektórych było to pierwsze zetknięcie z ta dyscypliną sportu, inni okazali się prawdziwymi mistrzami. Nie było niezdrowej rywalizacji, a jedynie świetna zabawa, dużo śmiechu i prawdziwe sportowe emocje. Warto było spotkać się w klasowym zespole poza murami szkoły w zupełnie odmiennej aranżacji.