• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

UWAGA - BIERZEMY UDZIAŁ w WAŻNEJ akcji organizowanej przez II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie oraz Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Augustowie polegającej na wspólnym i jednoczesnym wystosowaniu apelu w sprawie używania kłamliwego określenia "polskie obozy". Poprzez własnoręcznie napisane listy chcemy przeciwstawić się powszechnemu fałszowaniu historii i przypomnieć oczywistą prawdę o istnieniu niemieckich obozów śmierci!
więcej o akcji na stronie:
http://akklub.pl/aktualnosci/apel-o-prawde-tak-za-tak-to-nas-obchodzi-niemieckie-obozy-smierci/?fbclid=IwAR1hDtvtnDyVfFl0CyYoWJu1pGCkFOpDxVwLwmPO4pVpS655yJbXTtTZbCI