XIX Maraton Pisania Listów Amnesty International już za nami. Nie wiemy jak to robicie, ale udało się pobić ubiegłoroczny wynik. Napisaliście 1569 listów, które trafią do władz całego świata. Miejmy nadzieję, że i tym razem uda się komuś pomóc. Najwięcej listów, aż 352, napisaliście w obronie Nonhhle Mbuthuma z Republiki Południowej Afryki. 301 listów zostanie wysłanych do Kenii w obronie rdzennej społeczności Sengwer. Jak zwykle zaangażowaliście się bardzo i wykazaliście dużo empatii.

Dziękujemy naszym gościom ze Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 4, III Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Technicznych, którzy corocznie wspomagają maraton i razem z nami piszą listy.

Oczywiście nie zapominamy o organizatorach: Klaudia, Paulina, Adam i Sebastian z Iż, Ania, Gabrysia, Klaudia, Kinga, Magda, Patrycja, Oliwka z IITż, Julia i Ola z IITTO. Dziękujemy.

Największe podziękowania kierujemy do Oli, Sandry, Izy, Oli i Dominiki. Dziewczyny z IV T - bez Was w przyszłym roku to już nie będzie to samo :(