• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

W piątek podsumowaliśmy akcję „Paczka Bożonarodzeniowa 2018” na rzecz naszych rodaków mieszkających na Białorusi. Zbiórkę przeprowadzono pod Honorowym Patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Jarosława Zielińskiego oraz Pani Pułkownik Weroniki Sebastianowicz. Bardzo dziękujemy społeczności szkolnej za zaangażowanie i wniesiony wkład. Szczególne podziękowania składamy uczniom klas: IE, ITTO, IIHTŻ, IŻ, IIE, IITTO i ich wychowawcom.