• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

Nowa szkoła, nowa klasa, nowi koledzy i nauczyciele. 19 września 2017r. uczniowie klasy 1 HTŻ wraz z wychowawcą wybrali się na integracyjne ognisko klasowe do Krzywego w Wigierskim Parku Narodowym.

Spotkanie zaczęło się od wycieczki po lesie ścieżkami edukacyjnymi „Las” oraz „Suchary”. Uczniowie mieli szansę podziwiać piękną, nienaruszoną ludzką działalnością przyrodę, kompleks Sucharów (kwaśnych jezior śródleśnych) czy 30-letnie żeremie bobrowe. Następnie odbyło się wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, rozmowami a nawet tańcami ;)

Spotkania integracyjne to szansa na lepsze poznanie się. Poza murami szkoły, przy pieczonych kiełbaskach uczniowie mieli szansę na budowanie wzajemnego zaufania, rozmowy i nawiązanie szkolnych przyjaźni, które może przetrwają całe życie.