2 kwietnia w Zespole Szkół nr 4 w Suwałkach odbył się Międzyszkolny Wielojęzyczny Konkurs "Świat bez granic".

Uczestnicy przedstawili wybrane utwory w języku angielskim oraz francuskim. Pierwsze miejsce zajęła Martyna Wasilewska, uczennica III LO. Drugie miejsce przypadło Karolinie Grudniewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 7. Trzecia była Julia Giczewska z Technikum nr 4. Wyróżnienie otrzymał Jakub Amelian z III LO za recytację w języku francuskim.

Całe wydarzenie nie odbyłoby się bez zaangażowania naszych uczniów w jego organizację. Szczególne podziękowania przekazujemy Julii Stankiewicz i Danielowi Sawickiemu za prowadzenie konkursu oraz Patrykowi Jagłowskiemu, Czarkowi Parafinowicz, Wiktorii Iber, Natalii Góral za obsługę techniczną. Zaś występ kabaretu "OKO" (Aleksandra Sienkiewicz, Karolina Żylińska i Aleksandra Gibowicz) u niejednego wycisnął łzy śmiechu.