XIX Maraton Pisania Listów z Amnesty International Polska już za nami. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się pobić ubiegłoroczny wynik. Wspólnie napisaliśmy 1596 listów, które trafią do władz z różnych państw na świecie. Miejmy nadzieję, że i tym razem uda się komuś pomóc. Serdecznie dziękujemy naszym gościom z Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach im.ks.Kazimierza Hamerszmita, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach, Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach, Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach, ZST Suwałki, III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach, I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach w Suwałkach, którzy przyjęli nasze zaproszenie i pisali listy razem z nami. Dziękujemy również wszystkim naszym uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację i przeprowadzenie maratonu.