• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

 

Uczniowie klasy IVT i IVE  2 października obejrzeli w SOK- u spektakl teatru Wierszalin. Była to oryginalna inscenizacja dramatu  Adama Mickiewicza.

Odczytana przez reżysera  Piotra Tomaszuka III część Dziadów, występującego zresztą w roli Guślarza i cymbalisty, przeniosła widzów do celi Konrada, w której rozegrał się dramat jego duszy. Spektakl niezwykle dynamiczny,  z bogatą oprawą plastyczną i muzyczną, był awangardową  propozycją teatralną, która  spotkała się z dużym zainteresowaniem  młodzieży.