W poniedziałek 10 lutego  w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku obyło się uroczyste podsumowanie VII Wojewódzkiego Konkursu „112 RATUJE ŻYCIE”. W kategorii PLAKAT/KOMIKS Izabela Stankiewicz  z kl. IEG zajęła II miejsce, a wyróżnienia otrzymały: Ewelina Adamowicz z kl. IEG i Julia Naruszewicz z ITG. W kategorii FILM II miejsce zajął zespół w składzie: Kinga Fiszer, Klaudia Kułakowska, Anna Romatowska – uczennice z kl. IIE oraz  Cezary Parafinowicz z kl. IIITTO. Nagrody i dyplomy laureatom wręczył Bohdan Paszkowski – Wojewoda Podlaski oraz nadinspektor Daniel Kołnierowicz – Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku i nadbrygadier Jarosław Wendt – Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku. Galę konkursową uświetniły przemówienia dotyczące roli numeru 112 oraz inscenizacje ukazujące jego właściwe wykorzystanie.