Grupa aktywnej młodzieży z Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii stworzyła projekt społeczny „KeepFit”. Główny cel jaki im przyświeca to promowanie aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania wśród dzieci i młodzieży. Dzięki współpracy z lokalnymi sportowcami pragną przedstawić jak żyć zdrowo i szczęśliwie.

Za nimi już pierwsze zajęcia z najmłodszymi odbiorcami projektu. Warsztaty zostały przeprowadzone w Przedszkolu nr 7 w Suwałkach. Dzieci mogły obejrzeć prezentację, której głównym przesłaniem było zdrowe, aktywne i szczęśliwe życie, miały też szansę wziąć udział w grach i zabawach ruchowych.

Życzymy kolejnych sukcesów w prowadzeniu zajęć z dziećmi i zapraszamy na zajęcia z młodzieżą.