• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych


Uczniowie klasy IE, IHTŻ, ITTO oraz III Bg uczestniczyli w lekcji historii w Suwalskim Ośrodku Kultury. Młodzież miała okazję obejrzeć wielokrotnie nagrodzony film pt: "Radosław" oraz uczestniczyć w debacie przeprowadzonej przez twórców filmu oraz przedstawiciela IPN w Białymstoku. „Radosław” to znakomity fabularyzowany dokument o jednym z legendarnych dowódców Powstania Warszawskiego, ppłk. Janie Mazurkiewiczu ps. Radosław. Historia filmu została oparta na autentycznych relacjach ostatnich żyjących żołnierzy Zgrupowania Radosław.