• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

"Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?"
(D. Beisser)

13 października 2017 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Były ciepłe życzenia i podziękowania skierowane do nauczycieli i pedagogów, przepiękne jesienne bukiety z liści przygotowane przez samorząd szkolny, a także wręczenie nagród przyznanych przez Dyrektora Szkoły zasłużonym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Uroczystość uświetniło pełne humoru przedstawienie przygotowane przez uczniów klas I E i I Ż pod opieką pani Urszuli Tomaszewskiej. Ten dzień to również święto naszych pierwszaków, ponieważ w trakcie apelu złożyli oni swoje ślubowanie.