W ramach obchodów jubileuszu miasta Suwałki Zespół Szkół nr4 zorganizował konkurs Bliskie sercu, który składał się z części historycznej i fotograficznej. W historycznych zmaganiach wzięło udział 20 uczniów. Nagrodzone osoby to: Poźniak Amelia, Tylenda Angelika, Pietrołaj Kinga i Bujkowska Marika. Uczestnicy konkursu fotograficznego - 6 osób - przesłali piękne zdjęcia ukazujące atrakcyjność Suwalszczyzny. Pierwsze miejsce zajęła praca Aleksandry Czerniawskiej, która przedstawia widok na klasztor wigierski w jesiennej oprawie. Na pozostałych zdjęciach możemy zobaczyć widok z Góry Cisowej, tęczę nad jeziorem Pobondzie, mosty w Stańczykach oraz okolice Przejmy Wielkiej. Drugie i trzecie miejsce zajęły kolejno Alicja Brzozowska i Natalia Góral.

Gratulacje!

Sponsorem nagród jest Miasto Suwałki.