• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

17 października 2017 roku uczniowie klas II A i II B gimnazjum udali się na wycieczkę do parku safari w miejscowości Zatyki koło Gołdapi. Na olbrzymim, ponad 300- hektarowym ogrodzonym obszarze, poruszaliśmy się samochodami terenowymi prowadzonymi przez kierowców-przewodników. Mieliśmy okazję zobaczyć stada danieli, jeleni europejskich i mandżurskich, dziki, muflony, tarpany, konie Przewalskiego, lamy, strusie i wiele innych zwierząt. Niektóre z nich podchodziły do nas, dawały się pogłaskać i jadły z ręki chleb i marchewki. Wyprawa zakończyła się ogniskiem.