07.10.2021 otrzymaliśmy informację o przyznaniu stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów naszej szkoły. Tegoroczni stypendyści to Patrycja Krzesicka i Olaf Milewski. Cieszymy się, że nasi uczniowie otrzymali tak zaszczytne wyróżnienie. Przyznane stypendium jest zasłużoną nagrodą za osiągnięte wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły i klasy

Patrycja Krzesicka to uczennica klasy III HTŻ . Patrycja z powodzeniem bierze udział w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Jest dwukrotną finalistką Olimpiady  Zwolnieni z Teorii, otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie IPN „„Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku.”

Olaf Milewski to uczeń klasy IVTTO.  Olaf również angażuje się w życie szkoły i klasy. Bierze udział w licznych imprezach i uroczystościach szkolnych.  W tegorocznych wyborach został wybrany do Samorządu Szkolnego.

GRATULUJEMY