Zajęcia sportowe przeprowadzone 21 marca we współpracy z MKS Ślepsk Malow Suwałki, to kolejne osiągnięcie projektu Fit & Active, realizowanego w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii przez uczennice klasy IIIH: Marikę Bujkowską, Patrycję Krzesicką, Aleksandrę Zackiewicz, Zuzannę Stankiewicz, Magdę Staszkiewicz, Martynę Pieńczykowską oraz Julię Warsiewicz.

W pierwszy dzień wiosny, uczniowie suwalskiej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Włodzimierza Puchalskiego mieli przyjemność gościć w suwalskiej Arenie. Zostali oni oprowadzeni po obiekcie sportowym oraz wzięli czynny udział w treningu na boisku przeznaczonym do siatkówki.

Zajęcia poprowadzili Adam Tołoczko, statystyk Ślepska Malow Suwałki oraz Łukasz Rudzewicz, środkowy biało-niebieskich.

Beata Harasimowicz, prezes Stowarzyszenia Ślepsk Malow Suwałki, wręczyła natomiast najmłodszym pamiątkowe kartki oraz vouchery uprawniające do wejścia na najbliższy mecz Ślepska Malow Suwałki z Trefl Gdańsk.

Zapraszamy na fanpage projektu na Facebook-u
Fit & Active