• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

Dnia 27 października 2017r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami udali się do kina aby wspólnie obejrzeć najnowszy film M. Kondrata pt. "Dwie Korony" z Adamem Woronowiczem w głównej roli Maksymiliana Kolbe. Podczas seansu filmowego młodzi widzowie w skupieniu i z dużym zainteresowaniem poznawali nieznane dotąd fakty z życia świętego - od jego dzieciństwa, aż do heroicznej decyzji o oddaniu życia za współwięźnia w Auschwitz. Film przybliżył młodzieży postać Wspaniałego Człowieka, którego odwaga, głęboka wiara oraz przekonanie o potrzebie wielkiej misji czyniły go niezwykłym i wyjątkowym. Seans wywołał wiele pozytywnych emocji i skłonił wszystkich do głębszej refleksji. Na pewno pozostanie w pamięci na bardzo długo.