12 października odbyła się w bursie akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Montaż słowno - muzyczny zawierał humorystyczne scenki z życia szkoły oraz wiersze i utwory muzyczne skierowane do całej społeczności bursy.  

Uroczystość zakończyła się złożeniem życzeń wychowawcom. 

 

11 października odbyły się uzupełniające wybory do Samorządu Młodzieżowej Rady Bursy. W tegorocznych wyborach społeczność bursy wybierała wiceprzewodniczącego MRB. Powołana Komisja wyborcza w składzie: Patrycja Czereszewska, Karolina Makowiecka, Kinga Michniewicz, czuwała nad prawidłowym przebiegiem wyborów, a także zliczyła głosy. 


Wiceprzewodniczącą MRB została Maja Rawinis
Gratulujemy i życzymy zaangażowania oraz satysfakcji z pełnienia tej ważnej roli. 

 

W październikowy wieczór, korzystając z pięknej pogody, wychowankowie bursy wspólnie  z wychowawcami, urządzili grilla. Wspólne grillowanie urozmaicone było zabawami integracyjnymi, podczas których młodzież tworzyła ogromne bańki mydlane. Okazało się, że sukces tworzenia dużych baniek mydlanych zależy od odpowiednio przygotowanego roztworu oraz od umiejętności i koncentracji osoby wykonującej.

Dobry humor, wspólne pieczenie kiełbasek, rozmowy i zabawy integracyjne pozwoliły wychowankom nawiązać nowe relacje oraz lepiej poznać koleżanki i kolegów mieszkających w bursie.

  

 

29 września obchodziliśmy w bursie Dzień Chłopaka.

Z tej okazji dziewczęta przygotowały teleturniej, który zawierał zabawne i podchwytliwe zagadki skierowane do męskiej części społeczności bursy. Okazało się, że najbardziej trafnych odpowiedzi udzielał Kacper Kotarski, który zajął w teleturnieju I miejsce. Następnie II miejsce zdobył Tomasz Redziński, natomiast III miejsce otrzymał Piotr Szczepanek.

Wieczór dostarczył wszystkim uczestnikom spotkania mnóstwo zabawy i uśmiechu.

Wszystkim chłopcom mieszkającym w bursie, życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo radości, uśmiechu na co dzień, rozwijania swoich pasji, prawdziwych przyjaźni i szczerych relacji oraz podążania za swoimi marzeniami.