Klasa 3 HT wzięła udział w Podlaskim Festiwalu Nauki organizowanym przez Państwową Uczelnie Zawodową w Suwałkach. Uczniowie mogli poczuć się detektywami, poznać sposoby zarządzania pieniędzmi, a także wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej. Zwiedzili Centrum Symulacji Medycznej, a także laboratorium i pracownię budownictwa. Dziękujemy za zaproszenie!