0Nazwisko i Imię  

27.02– 03.03.2023 r.  

06 – 10.03.2023 r.  

13 – 17.03.2023 r.  

20 – 24.03.2023 r.  

27 – 31.03.2023 r.  

Sala szkolna 

Dzień, godzina  

Dzień, godzina  

Dzień, godzina  

Dzień, godzina  

Dzień, godzina  

Bargłowska Iwona  

 

Środa 14:20– 15:20 

 

Środa 14:20– 15:20 

 

7i 

Barszczewska Katarzyna  

Czwartek 7:40-8:40 

Środa 7:40-8:40 

Środa 7:40-8:40 

Środa 7:40-8:40 

Środa 7:40-8:40 

34 

Bartczak Magdalena  

Środa 7:00-8:00 

Środa 7:00-8:00 

Czwartek 7:00-8:00 

Środa 7:00-8:00 

Piątek 7:00-8:00 

5i 

Bezdziecka Dorota  

Środa 16:00-17:00 

Wtorek 14:20-15:20 

Wtorek 14:20-15:20 

Wtorek 14:20-15:20 

Wtorek 14:20-15:20 

35 

Bieryło Renata  

Środa 14.15-15.15 

Środa 14.15-15.15 

Środa 14.15-15.15 

Środa 14.15-15.15 

Środa 14.15-15.15 

sala gimnastyczna 

Bejnar-Butkiewicz Marta 

Czwartek 16:20-17:20 

 

Czwartek 16:20-17:20 

 

Czwartek 16:20-17:20 

4 

Bochańska Regina  

Piątek 15:10 – 16:10 

Piątek 15:10 – 16:10 

Piątek 15:10 – 16:10 

Piątek 15:10 – 16:10 

Piątek 15:10 – 16:10 

22i 

Brzozowski Krzysztof  

Czwartek 15:20–16:20 

Czwartek 15:20–16:20 

Czwartek 15:20–16:20 

Czwartek 15:20–16:20 

Czwartek 15:20–16:20 

gabinet wicedyrektora budynek nr 1 

Cieślukowska Wioletta  

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

4 

Cimochowska Michalina  

Wtorek 13:30 - 14:30 

Wtorek 13:30 - 14:30 

 

Wtorek 13:30 - 14:30 

 

Wtorek 13:30 - 14:30 

 

Wtorek 13:30 - 14:30 

 

26i 

Daghir Małgorzata  

 

Wtorek 7:00 - 8:00 

 

Wtorek 7:00 - 8:00 

 

4 

Danowski Karol  

Środa 15.10-16.10 

 

Środa 15.10-16.10 

Środa 15.10-16.10   

 

Środa 15.10-16.10 

Środa 15.10-16.10   

 

sala gimnastyczna 

Dąbkowska Iwona  

Poniedziałek 14.00-15.00 

Wtorek  13:00 -14:00 

Czwartek   13.00-14:00 

Czwartek 14.00 - 15.00 

Czwartek 13.00 - 14.00 

bursa 126 

Dąbrowska Inga  

Poniedziałek 7:00-8:00 

Poniedziałek 7:00-8:00 

 

Poniedziałek 7:00-8:00 

 

Poniedziałek 7:00-8:00 

 

Poniedziałek 7:00-8:00 

 

12i 

Domoradzka Ewa  

poniedziałek 14:15 - 15:15 

poniedziałek 14:15 - 15:15 

poniedziałek 14:15 - 15:15 

poniedziałek 14:15 - 15:15 

poniedziałek 14:15 - 15:15 

6 

Dźwilewska Ewa  

środa 14.00-15.00 

Wtorek 14.00-15.00 

Poniedziałek 14.00-15.00 

Wtorek 13.00-14.00 

Wtorek 14.00-15.00 

bursa 126 

Godlewska-Bigielis Iwona  

 

Poniedziałek 7.00-8.00 

 

 

Poniedziałek 7.00-8.00 

 

 

7i 

Grabińska Elżbieta  

Środa 16.00-17.00 

Środa 16.00-17.00 

Środa 16.00-17.00 

Środa 16.00-17.00 

Środa 16.00-17.00 

21i 

Gref Katarzyna  

Wtorek 14.15-15.15 

Wtorek 14.15 - 15.15 

Wtorek 14.15-15.15 

Wtorek 14.15 - 15.15 

Wtorek 14.15-15.15 

24 

Harasimowicz Beata  

Czwartek  14.15  - 15.15  

Czwartek 14.15-15.15 

Czwartek 14.15-15.15 

Czwartek 14.15-15.15 

Czwartek 14.15-15.15 

sala gimnastyczna 

Jatkowska Joanna  

Czwartek 14:00-15:00 

Czwartek 14:00-15:00 

Czwartek 13:00-14:00 

Wtorek 13:00-14:00 

Środa 14:00-15:00 

bursa 126 

Kalejta Mirosława  

Czwartek 7:00-8:00 

Czwartek 7:00-8:00 

Czwartek 7:00-8:00 

Czwartek 7:00-8:00 

Czwartek 7:00-8:00 

24i 

Karpiuk Eliza  

Poniedziałek 15.05-16.05   

Poniedziałek 15.05-16.05    

Poniedziałek 15.05-16.05    

Poniedziałek 15.05-16.05    

Poniedziałek 15.05-16.05    

sala gimnastyczna 

Kęcki Waldemar  

Wtorek 7:45 –8:45 

Wtorek 7:45 –8:45 

Wtorek 7:45 –8:45 

Wtorek 7:45 –8:45 

Wtorek 7:45 –8:45 

4i 

Klahs-Malinowska Izabela  

Poniedziałek 15.55-16.55 

Poniedziałek 15.55-16.55 

Poniedziałek 15.55-16.55 

Poniedziałek 15.55-16.55 

Poniedziałek 15.55-16.55 

19 

Kobus Marzenna  

Środa 15.10 -16.10 

Środa 15.10 -16.10 

Środa 15.10 -16.10 

Środa 15.10 -16.10 

Środa 15.10 -16.10 

10 i 

Koniecko Julita  

środa 15.05 - 16.05 

środa 15.05 - 16.05 

środa 15.05 - 16.05 

środa 15.05 - 16.05 

środa 15.05 - 16.05 

19i 

Kossa-Chrulska Lucyna  

Piątek 15:05 – 16:05 

Czwartek 13:30 – 14:30 

Czwartek 13:30 – 14:30 

Czwartek 13:30 – 14:30 

Czwartek 13:30 – 14:30 

29 

Kościuch Renata  

Środa 16:00 – 17:00 

Środa 16:00 – 17:00 

Środa 16:00 – 17:00 

Środa 16:00 – 17:00 

Środa 16:00 – 17:00 

gabinet pedagoga budynek nr 1 

Kot Agnieszka  

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

20 

Ks. Słojewski Michał  

Poniedziałek 14.15-15.15 

Poniedziałek 14.15-15.15 

Poniedziałek 14.15-15.15 

Poniedziałek 14.15-15.15 

Poniedziałek 14.15-15.15 

8i 

Lenkiewicz Urszula  

Piątek, 07:40-08:40 

Piątek, 07:40-08:40 

Piątek, 07:40-08:40 

Piątek, 07:40-08:40 

Piątek, 07:40-08:40 

33 

Margol Marzena  

Poniedziałek 16.40 –17.40 

Poniedziałek 16.40-17.40 

 Poniedziałek 16.40-17.40 

Poniedziałek 16.40-17.40 

 Poniedziałek 16.40-17.40 

20i 

Masalska Anna  

Czwartek 13.25-14.25 

Czwartek 7.00-8.00 

Czwartek 7.00-8.00 

Czwartek 7.00-8.00 

Czwartek 7.00-8.00 

32 

Muszyńska Beata  

Środa 14:30-15:30 

Poniedziałek 14:30-15:30 

Poniedziałek 14:30-15:30 

Poniedziałek 14:30-15:30 

Poniedziałek 14:30-15:30 

gabinet dyrektora 

Niewulis Dorota  

Czwartek 13:30 – 14:30 

 

Czwartek 13:30 – 14:30 

 

 

Czwartek 13:30 – 14:30 

 

 

Czwartek 13:30 – 14:30 

 

 

Czwartek 13:30 – 14:30 

 

 

18i 

Nowik Ewa  

Piątek 14.15 - 15.15 

  

 Piątek 14.15 -15.15 

  

 Piątek 14.15 -15.15 

3i 

Oszkinis Alicja  

Wtorek 15.00-16.00 

Wtorek 15.00-16.00 

 

Wtorek 15.00-16.00 

 

Wtorek 15.00-16.00 

 

Wtorek 15.00-16.00 

 

biblioteka szkolna 

Piesiewicz Bogusława  

Poniedziałek 15.05-16.05 

Wtorek 15.05 -16.05 

Wtorek 15.05-16.05 

Wtorek 15.05 -16.05 

Wtorek 15.05-16.05 

1i 

Poczobut Lucyna  

Czwartek 7:00-8:00 

Środa 7:00-8:00 

Środa 7:00 8:00 

Środa 7:00 -8:00 

Czwartek 7:00 - 8:00 

24 

Pomian Danuta  

Środa 14:20-15:20 

 

Środa 14:20-15:20 

 

 

Środa 14:20-15:20 

 

 

Środa 14:20-15:20 

 

 

Środa 14:20-15:20 

 

gabinet wicedyrektora  
budynek nr 2 

Popławska-Bartnik Urszula  

 

Wtorek15.10-16.10 

 

Wtorek15.10-16.10 

 

3i 

Raczyło Andrzej  

 

Środa 16.00 – 17.00  

 

Środa 16.00 – 17.00  

 

18 

Romanowska Marzena  

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7:00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7:00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

6i 

Rzatkiewicz Marta  

Wtorek  7:00-8:00 

Wtorek 7:00-8:00 

Wtorek 07:00-08:00 

Wtorek 7:00-8:00 

Wtorek 07:00-08:00 

11i 

Serafin Grzegorz  

Poniedziałek 15;10 – 16;10 

Poniedziałek 15;10 – 16;10 

Poniedziałek15;10 – 16;10 

Poniedziałek 15;10 – 16;10 

Poniedziałek15;10 – 16;10 

30 

Sidor-Bryk Edyta  

środa 7:00 – 8:00 

środa 7:00 – 8:00 

Środa 

 7:00 – 8:00 

środa 7:00 – 8:00 

Środa 

 7:00 – 8:00 

27i 

Sienkiewicz Irena  

Wtorek 14.00-15.00 

Środa 14.00-15.00 

Środa 14.00-15.00 

Wtorek 19.00-20.00 

Wtorek 14.00-15.00 

bursa 126 

Sienkiewicz-Czajkowska Elżbieta Alina  

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

Poniedziałek 7.00-8.00 

2i 

Stankiewicz Marta  

Poniedziałek 15.05-16.05 

Poniedziałek 15.05-16.05 

 

 

Poniedziałek 15.05- 16.05 

 

Poniedziałek 15.05-16.05 

 

 

Poniedziałek 15.05- 16.05 

 

13i 

Stojanowska Agnieszka  

Czwartek 14.15-15.15 

Czwartek 14.15-15.15 

Czwartek 14.15-15.15 

Czwartek 14.15-15.15 

Czwartek 14.15-15.15 

16i 

Strzała Teresa  

Poniedziałek 14.00-15.00 

Poniedziałek 13.00 - 14.00 

Wtorek 13.00 - 14.00 

Poniedziałek 13.00 - 14.00 

Wtorek 13.00 - 14.00 

bursa 126 

Szczęsnowicz Joanna 

Poniedziałek 14:15– 15:15 

Poniedziałek 14:15– 15:15 

 Poniedziałek 14:15– 15:15 

Poniedziałek 14:15– 15:15 

 Poniedziałek 14:15– 15:15 

5 

Śliwowska Joanna  

Wtorek 

  15.15-16.15 

Wtorek 15.15-16.15 

Wtorek 15.15-16.15 

Wtorek 15.15-16.15 

Wtorek  

15.15-16.15 

gabinet psychologa budynek nr 2 

Taraszkiewicz Wiesława  

 

Środa, 16.10-17.10 

 

Środa, 16.10-17.10 

 

5 

Wilk Joanna  

Poniedziałek 7:40-8:40 

Poniedziałek 7:40-8:40 

Poniedziałek 7:40-8:40 

Poniedziałek 7:40-8:40 

Poniedziałek 7:40-8:40 

34 

Wojewnik-Sielawa Mariola  

Środa 7.00 - 8.00

Środa 7.00 - 8.00 

Środa 7.00 - 8.00 

Środa 7.00 - 8.00 

Środa 7.00 - 8.00 

25i 

Wronka Magdalena  

Środa 7:00 – 8:00 

Środa 7:00 – 8:00 

Środa 7:00 – 8:00 

Środa 7:00 – 8:00 

Środa 7:00 – 8:00 

23i 

Wróblewska Barbara  

Poniedziałek 14.00-15.00 

 

Poniedziałek 7.00-8.00 

 

Poniedziałek 7.00-8.00 

 

Poniedziałek 7.00-8.00 

 

Poniedziałek 7.00-8.00 

 

15i 

Żukowska Jolanta  

Czwartek 14.00 - 15.00 

Środa 15.00 - 16.00 

Wtorek 14.00 - 15.00 

Czwartek  13.00 - 14.00 

Poniedziałek 13.00-14.00 

bursa 126