Witryna zs4.suwalki.pl nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Pliki cookies wykorzystujemy, m.in. aby optymalizować treści witryny, dostosowywać ją do potrzeb użytkowników i tworzyć statystyki, plików tych używają także inne strony, do których się odwołujemy.

Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na używanie plików cookies Jeżeli nie zgadzasz się, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub zrezygnować z używania stron tej witryny.

Pliki cookies to pliki tekstowe, które zapisywane są i przechowywane na urządzeniu końcowym użytkownika. Zazwyczaj zawierają nazwę domeny odwiedzanej strony internetowej, ich czas przechowywania na urządzeniu końcowym oraz generowany losowo unikatowy numer identyfikujący przeglądarkę za pomocą której użytkownik łączy się z daną stroną.

Zmiana ustawień przeglądarki dotycząca plików Cookies

Mozilla FireFox

Opcje/Prywatność wybrać żądane ustawienia

Google Chrome

Ustawienia Google Chrome/Ustawienia/Pokaż ustawienia zaawansowane/Prywatność wybrać Ustawienia treści.

Opera

Preferencje/Zaawansowane/Ciasteczka, wybrać żądane ustawienia.

Microsoft Internet Explorer

Narzędzia/Opcje internetowe/Prywatność określić żądany poziom ustawień