18 lutego 2019 r. w restauracji „Tawerna Fisza Concept by Marcin Budynek” w Augustowie miał miejsce wyjątkowy pokaz kulinarny „Gotuj z pasją”, w którym uczestniczyli uczniowie klas 1 i 2 kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Pokaz prowadzony przez znanego w kraju szefa kuchni Pana Marcina Budynka, został zorganizowany w ramach projektu „Suwalskie Centra Kompetencji Zawodowej – kompleksowy model modernizacji systemu kształcenia zawodowego na terenie Miasta Suwałki”.

Uczniowie uczestniczący w pokazie, mieli możliwość poznać nowoczesny sprzęt gastronomiczny, zapoznać się z procesem produkcyjnym w gastronomii oraz z zasadami planowania produkcji potraw i napojów. Przede wszystkim jednak, mieli możliwość samodzielnie tworzyć wykwintne potrawy „pod okiem” Mistrza.

Wspaniałą atmosferę pokazu podkreślało magiczne otoczenie rzeki Netty.