Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie Zespołu Szkół nr 4: Małgorzata Ciszewska, Oliwia Dorochowicz, Martyna Jasiulewicz, Karolina Leszczyńska, Marcin Protasiewicz, Alicja Brzozowska, Klaudia Tomkiewicz, Agnieszka Kowalewska, Ewelina Adamowicz, Marika Bujkowska, Kinga Giczewska, Anita Karwel, Patrycja Krzesicka, Zuzanna Stankiewicz i Aleksandra Zackiewicz przeszli do kolejnego etapu Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii. 

Przypominamy, że w bieżącej edycji olimpiady młodzież realizuje trzy projekty:

Przed uczestnikami olimpiady ostatni a zarazem najtrudniejszy etap – realizacja projektów. Okoliczności, w których obecnie żyjemy są niełatwe, więc wsparcie dla nich może okazać się niezwykle pomocne w realizacji zaplanowanych zadań.

Dzięki uczestnictwu w olimpiadzie i realizacji projektów społecznych uczniowie mają szansę rozwijać kompetencje przydatne na rynku pracy, takie jak zarządzanie, kreatywność czy rozwiązywanie problemów, a także zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy czy rekrutacji na studia.

Serdecznie gratulujemy!