Rok temu Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości wraz z Programem PROJEKTOR zainicjowała akcję „Studenckie know-how dla maturzystów”.

"Myśleliśmy wtedy o maturzystach, którzy musieli mierzyć się z zupełnie nową sytuacją. Zdalne nauczanie, przesunięte terminy matur, brak możliwości uczestniczenia w dniach otwartych uczelni wyższych sprawiły, że jak nigdy wcześniej potrzebowali oni wsparcia starszych kolegów. Minął rok, a sytuacja się nie zmieniła.

Wybór kierunku studiów oraz uczelni jest kluczową decyzją, która ma ogromny wpływ na przyszłość. W ramach akcji Studenckie Know-How studenci z różnorodnych kierunków dzielą się swoim doświadczeniem, udzielają praktycznych wskazówek oraz odpowiadają na pytania nurtujące maturzystów podczas spotkań online.

W marcu rozpoczęliśmy kolejną edycję #matura2021. Wszystkich tegorocznych maturzystów zapraszamy do uczestnictwa w live’ach prowadzonych przez studentów z całej Polski".

Co zrobić, aby spotkać się ze studentami?

Zachęcamy do obserwowania fanpage’a Studenckie know-how na Facebooku, na którym na bieżąco są publikowane informacje o zbliżających się spotkaniach. Na stronie internetowej: https://projektor.org.pl/maturzysto-spotkaj-sie-ze-studentem-i-studenckie-know-how/ znajdują się informacje o wszystkich planowanych spotkaniach w okresie  od marca do maja.

Zachęcamy do zapisów na live’y.

 Źródło:projektor.org.pl