23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. W związku z tym biblioteka PWSZ w Suwałkach organizuje konkurs fotograficzny „W czasie pandemii daj się przyłapać na… czytaniu” i zachęca do wzięcia udziału. Nadsyłanie prac trwa do 22 kwietnia.

"Szanowni Państwo, Droga Młodzieży

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach  z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich  od wielu lat jest Organizatorem  konkursu „Przyłapani na czytaniu”. W tym wyjątkowym roku, bo zmuszającym nas do zmiany formuły ze względu na trwającą pandemię, nie chcemy rezygnować z aktywności i zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „W czasie pandemii daj się przyłapać na… czytaniu”. Celem głównym  przedsięwzięcia jest promocja czytelnictwa oraz wykonanie fotografii przedstawiającej osobę „przyłapaną” na czytaniu. Zapewniamy atrakcyjne nagrody, a  czekając na słońce i ciepłe dni zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu i  do zabawy z książką i fotografią.

Pracownicy Biblioteki PWSZ"

Poniżej link do strony konkursu, na której znajduje się przekierowanie do regulaminu

https://www.pwsz.suwalki.pl/biblioteka/konkurs-fotograficzny-w-czasie-pandemii-daj-sie-przylapac-na-czytaniu,art1466/