We wtorek 28 kwietnia 2026 r. trzy klasy z naszej szkoły wzięły udział w akcji organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach pod nazwą "Razem dla Bezpieczeństwa". Na Suwałki Arenie odbyły się działania próbne jednostek ratowniczych działających na naszym terenie: Straż Pożarna, Policja, OSP, Wydział Ratownictwa Medycznego PUZ i Agencja Ochrony Ludności i Mienia "Strzelec". Oglądaliśmy akcje pozoracyjne ratownictwa medycznego, Policji i Straży Pożarnej. Każda z tych służb ma swoje specjalistyczne zadania i posiada wyszkolony personel oraz odpowiedni sprzęt do działania w różnych sytuacjach. Dzięki ich współpracy i profesjonalizmowi, możemy czuć się bezpiecznie.