Szkolny etap Turnieju z Ekonomii i Rachunkowości

2026-04-30

27 kwietnia 2026 roku uczniowie klas III R i IV R wzięli udział w szkolnym etapie Turnieju z Ekonomii i Rachunkowości, organizowanym przez Akademia Nauk Stosowanych - WSZiA w Opolu.

Szkolny etap konkursu stanowił ważny element przygotowań do kolejnych zmagań oraz był motywacją do dalszego rozwijania zainteresowań związanych z ekonomią i rachunkowością. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom i z niecierpliwością czekamy na wyniki.

 

Na skróty

Jubileusz
Projekty
Sukcesy
Współpraca