6 grudnia w ramach akcji "Książka pod choinkę" młodzież realizująca projekt społeczny Happy Book odwiedziła Oddział Chirurgii Dziecięcej i Oddział Pediatryczny w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach, a także Świetlicę Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci Przystań, przekazując duże pakiety książek. W każdym pakiecie znalazły się bajki dla najmłodszych, opowiadania bożonarodzeniowe, książeczki przyrodnicze i edukacyjne a także pozycje dla młodzieży. Nie zabrakło również książeczek dźwiękowych, przestrzennych czy zawierających puzzle. Wszystkie pozycje zostały opatrzone specjalną pieczęcią: "Happy Book - Miłego czytania". Mali pacjenci szpitala oraz podopieczni suwalskiej Przystani będą mogli chociaż na chwilę zapomnieć o swoich troskach przenosząc się do bajkowego świata opisanego na kartach książek.

Akcja "Książka pod choinkę" doskonale wpisała się w 29 edycję Mikołajkowego Autobusu Radia 5, która to inicjatywa wspiera działalność Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci "Przystań" oraz sprawia, że święta stają się naprawdę magicznym czasem.