We wtorek 15 maja 2018r. odbył się pierwszy etap XIV Szkolnego Konkursu na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Handlowiec. W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas I i III o profilu technik handlowiec.

Konkurs jest wieloetapowy i ma na celu zwiększenie zainteresowania specyfiką zawodu handlowca oraz dostarczenie dodatkowej wiedzy ekonomicznej, służącej zrozumieniu zachodzących procesów gospodarczych, przede wszystkim w zakresie handlu.

Pierwszy etap polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 30 pytań zamkniętych. Do drugiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Bubakiewicz Patrycja, Brzęk Martyna, Misiukanis Milena, Leszczyńska Izabela, Moryc Julia, Okrągła Natalia, Barszczewska Weronika, Bernacka Monika, Sawicki Daniel, Smyk Gabriela, Borkowska Edyta, Kondracka Marlena, Rzodkiewicz Żaneta, Krajewska Paulina, Pacewicz Anita.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych.