• technik ekonomista

  technik ekonomista

 • technik handlowiec

  technik handlowiec

 • technik technologii żywności

  technik technologii żywności

 • technik hotelarstwa

  technik hotelarstwa

 • technik obsługi turystycznej

  technik obsługi turystycznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych

  technik żywienia i usług gastronomicznych

W ostatni dzień przed przerwą świąteczną całą społeczność Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach porwała radosna, świąteczna atmosfera. Już po raz kolejny Świąteczny Koncert okazał się wielkim sukcesem. Występy uczniów i nauczycieli, świąteczne stroje i dekoracje, wspólne śpiewanie kolęd w języku polskim i angielskim wprowadziło nas w świąteczny nastrój. Niekwestionowanym zwycięzcą konkursu okazała się klasa I E, tuż za nią na podium stanęła klasa I TTO. Trzecie miejsce zajęła klasa II TTO. Nagrodą w konkursie było klasowe wyjście na kręgle. 
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.