W dniach 17-18.03.2022 r. uczniowie klas ekonomicznych uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Warszawy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

W pierwszym dniu młodzież zwiedziła Muzeum więzienia Pawiak, Cosmos Muzeum oraz Niewidzialną Wystawę. W kolejnym dniu uczniowie uczestniczyli w wykładzie pt. "Makroekonomiczne mierniki gospodarcze" w Wyższej Szkole Menedżerskiej. Następnie odbył się spacer tematyczny po Warszawie, podczas którego młodzież dowiedziała się o zasadach funkcjonowania Ministerstwa Finansów, Giełdy Papierów Wartościowych oraz Narodowego Banku Polskiego. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie zaprezentowano wykład na temat ekonomii i rynku pracy. Pobyt w Warszawie zakończył się spacerem po starówce.